TPL710F18-FR
DigiKeyn tuotenumero
5503-TPL710F18-FRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5503-TPL710F18-FRCT-ND - Cut Tape (CT)
5503-TPL710F18-FRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPL710F18-FR
Kuvaus
IC REG LINEAR 1.8V 200MA 4-DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA 4-DFN (1x1)
PSRR
55dB – 53dB (100Hz – 1MHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Tulojännite (maks.)
6V
Pakkaus / kotelo
4-XDFN avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,8V
Valmistajan laitepakkaus
4-DFN (1x1)
Jännitehäviö (maks.)
0,17V @ 200mA