TPL710F18-5TR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | TPL710F18-5TR |
Kuvaus | IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 8 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA SOT-23-5 |
EDA/CAD-mallit | TPL710F18-5TR -mallit |
Kategoria | Lähtövirta |
Valm. | Virta - lepovirta (Iq) 30 µA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 55dB – 53dB (100Hz – 1MHz) |
Osan tila Aktiivinen | Ohjausominaisuudet Virtaraja |
Lähdön konfiguraatio | Suojausominaisuudet Ylivirta, Ylikuumeneminen, Alijännitelukitus (UVLO) |
Lähdön tyyppi | Toimintalämpötila -40°C – 125°C (TJ) |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tulojännite (maks.) 6V | Pakkaus / kotelo SC-74A, SOT-753 |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 1,8V | Valmistajan laitepakkaus SOT-23-5 |
Jännitehäviö (maks.) 0,17V @ 200mA |