TPL710F18-5TR
DigiKeyn tuotenumero
5503-TPL710F18-5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
5503-TPL710F18-5TRCT-ND - Cut Tape (CT)
5503-TPL710F18-5TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPL710F18-5TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA SOT-23-5
EDA/CAD-mallit
TPL710F18-5TR -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
30 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB – 53dB (100Hz – 1MHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Virtaraja
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Alijännitelukitus (UVLO)
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
6V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,8V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,17V @ 200mA