TPH2504-TR
DigiKeyn tuotenumero
5503-TPH2504-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
5503-TPH2504-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
5503-TPH2504-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPH2504-TR
Kuvaus
IC OPAMP 4 CIRCUIT 14-TSSOP
Tarkka kuvaus
Tavallinen (yleiskäyttöinen) Vahvistimet 4 Piiriä Epäsymmetrinen, koko jännitealue 14-TSSOP
Jännite - tulon offset
2 mV
Digi-Reel®
Virta - syöttö
6,5mA (x4 kanavaa)
Virta - lähtö/kanava
290 mA
Vahvistimen tyyppi
Jännitealue (min.)
2.5 V
Piirien lukumäärä
4
Jännitealue (maks.)
5.5 V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Muuttumisnopeus
200V/µs
Vahvistus-kaistanleveys-tulo
120 MHz
Pakkaus / kotelo
14-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)
-3 db:n kaistanleveys
250 MHz