TPH2503-TR
DigiKeyn tuotenumero
5503-TPH2503-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
5503-TPH2503-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
5503-TPH2503-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPH2503-TR
Kuvaus
IC OPAMP 1 CIRCUIT SOT-23-6
Tarkka kuvaus
Tavallinen (yleiskäyttöinen) Vahvistimet 1 Piiriä Epäsymmetrinen, koko jännitealue SOT-23-6
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TPH2503-TR -mallit
Jännite - tulon offset
2 mV
Virta - lähtö/kanava
290 mA
Jännitealue (min.)
2.5 V
Vahvistimen tyyppi
Jännitealue (maks.)
5.5 V
Piirien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Muuttumisnopeus
200V/µs
Pakkaus / kotelo
SOT-23-6
Vahvistus-kaistanleveys-tulo
120 MHz
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-6
-3 db:n kaistanleveys
250 MHz