TPH2502-SR
DigiKeyn tuotenumero
5503-TPH2502-SRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5503-TPH2502-SRCT-ND - Cut Tape (CT)
5503-TPH2502-SRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPH2502-SR
Kuvaus
IC OPAMP 2 CIRCUIT 8-SOP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tavallinen (yleiskäyttöinen) Vahvistimet 2 Piiriä Epäsymmetrinen, koko jännitealue 8-SOP
Kategoria
Virta - biastulo
3 pA
Valm.
Jännite - tulon offset
2 mV
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö
6,5mA (x2 kanavaa)
Osan tila
Aktiivinen
Virta - lähtö/kanava
290 mA
Vahvistimen tyyppi
Jännitealue (min.)
2.5 V
Piirien lukumäärä
2
Jännitealue (maks.)
5.5 V
Lähdön tyyppi
Epäsymmetrinen, koko jännitealue
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Muuttumisnopeus
200V/µs
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Vahvistus-kaistanleveys-tulo
120 MHz
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
-3 db:n kaistanleveys
250 MHz