SJ-5008-BLACK
DigiKeyn tuotenumero
3M156228-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SJ-5008-BLACK
Kuvaus
BUMPER SQUARE 0.5"L X 0.5"W BLK
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puskuri Neliö, Kartiomainen 0,500" pit. x 0,500" lev. (12,70mm x 12,70mm) Polyuretaani Musta
Kategoria
Paksuus
0,120" (3,05mm)
Valmistaja
3M
Materiaali
Polyuretaani
Sarja
Kovuus
72 Shore M
Pakkaustapa
Irtotavara
Malli
Eristearkki
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Liima, Kumi
Tyyppi
Puskuri
Säilyvyys
18 kuukautta
Muoto
Neliö, Kartiomainen
Säilyvyysajan alku
Valmistuspäivämäärä
Väri
Musta
Päätuotenumero
Koko/mitat
0,500" pit. x 0,500" lev. (12,70mm x 12,70mm)