MNG10-250DMIK
DigiKeyn tuotenumero
19-MNG10-250DMIK-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MNG10-250DMIK
Kuvaus
CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0,250" (6,35mm) Pikaliitos Naaras 10-12 AWG Puristin Liitin Täysin eristetty
Kategoria
Terminointi
Puristin
Valmistaja
3M
Johdon paksuus
10-12 AWG
Sarja
Eristys
Täysin eristetty
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Keltainen
Liitosnavan tyyppi
Standardi
Kontaktin materiaali
Kupari, ETP
Sukupuoli
Naaras
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Liuskan leveys
0,250" (6,35mm)
Eristyksen halkaisija
0,250" (6,35mm)
Liuskan paksuus
0,032" (0,81mm)
Päätuotenumero
Pituus - yhteensä
1,050" (26,67mm)