M3KKK-1006R
DigiKeyn tuotenumero
M3KKK-1006R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M3KKK-1006R
Kuvaus
IDC CABLE - MPK10K/MC10M/MPK10K
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Pistotulppa – Pistotulppa 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Pituus
0,500' (152,40mm, 6,00")
Valmistaja
3M
Ominaisuudet
Polarisoiva avain
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Useita, Nauha
Osan tila
Aktiivinen
Suojakuori
Suojaamaton
Liittimen tyyppi
Pistotulppa – Pistotulppa
Kaapelin terminointi
IDC
Napojen lukumäärä
10
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Jako - liitin
0,100" (2,54mm)
Päätuotenumero
Jako - kaapeli
0,050" (1,27mm)