M3AWK-1006J
DigiKeyn tuotenumero
M3AWK-1006J-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M3AWK-1006J
Kuvaus
IDC CABLE - MSC10K/MC10G/MPL10K
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Pistorasia – pistotulppa 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Pituus
0,500' (152,40mm, 6,00")
Valmistaja
3M
Ominaisuudet
Laippa, Polarisoiva avain
Väri
Harmaa, Nauha
Liittimen tyyppi
Pistorasia – pistotulppa
Jako - liitin
0,100" (2,54mm)
Päätuotenumero
Jako - kaapeli
0,050" (1,27mm)