D89116-0131HK-3365/16-D-6
DigiKeyn tuotenumero
3M156034-MC16G-3M156034-6-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
D89116-0131HK-3365/16-D-6
Kuvaus
CABLE 16POS SOCKET TO SOCKET 6"
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Liitin – liitin 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Jako - kaapeli
0,050" (1,27mm)
Valmistaja
3M
Pituus
0,500' (152,40mm, 6,00")
Sarja
Väri
Harmaa, Nauha
Pakkaustapa
Irtotavara
Suojakuori
Suojaamaton
Osan tila
Aktiivinen
Kaapelin terminointi
IDC
Liittimen tyyppi
Liitin – liitin
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Napojen lukumäärä
16
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
15,0µin (0,38µm)
Rivien lukumäärä
2
Päätuotenumero
Jako - liitin
0,100" (2,54mm)