D3408-5202-AR
DigiKeyn tuotenumero
D3408-5202-AR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
D3408-5202-AR
Kuvaus
CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 16 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
D3408-5202-AR -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,240" (6,10mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,112" (2,84mm)
Sarja
Eristyksen korkeus
0,340" (8,64mm)
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin muoto
Neliö
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
10,0µin (0,25µm)
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Messinki
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Polysykloheksyleenidimetyleenitereftalaatti (PCT), Polyesteri, Lasitäytteinen
Rivien lukumäärä
2
Ominaisuudet
Kiilaura, Kiinnityslaippa
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Virtaluokitus (ampeeria)
1,75A