3939-48MMX55M
DigiKeyn tuotenumero
3M155890-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3939-48MMX55M
Kuvaus
TAPE DUCT SILVER 1.89"X60YD
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ilmastointiteippi Nauha Kumi Liima Hopea 1,89" (48,00mm) X 180' (55,0m) 60 jaardia
Kategoria
Leveys
1,89" (48,00mm)
Valmistaja
3M
Pituus
180' (55,0m) 60 jaardia
Sarja
Väri
Hopea
Pakkaustapa
Irtotavara
Käyttö
Kotelointi, Tiivistävä, Toimitus, Liitos
Osan tila
Aktiivinen
Lämpötila-alue
200°F (93°C)
Teipin tyyppi
Ilmastointiteippi
Säilyvyysajan alku
Valmistuspäivämäärä
Liima
Kumi
Säilyvyys
12 kuukautta
Tausta, teline
Polyetyleeni kankaan päällä
Säilytys/jäähdytyslämpötila
60°F – 80°F (16°C – 27°C)
Paksuus
0,0090" (9,0mil, 0,229mm)