30320-6002HB on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
3M
Varastossa: 1 594
Tekniset tiedot
Samankaltainen
3M
Varastossa: 13 533
Tekniset tiedot
Varastossa: 450
Molex
Molex
HARTING
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
Varastossa: 516
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
Varastossa: 448
Varastossa: 188
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 20 napainen 0,100" (2,54mm)
30320-6002HB
30320-6002HB
30320-6002HB
DigiKeyn tuotenumero
3M11932-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
30320-6002HB
Kuvaus
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
30320-6002HB -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,236" (6,00mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,110" (2,79mm)
Sarja
Eristyksen korkeus
0,366" (9,30mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin muoto
Neliö
Osan tila
Vanhentunut
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
Flash
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Messinki
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Polyesteri, Lasitäytteinen
Rivien lukumäärä
2
Ominaisuudet
Kiilaura
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Virtaluokitus (ampeeria)
1A