150230-2000-RB on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Amphenol CS (FCI)
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Sullins Connector Solutions
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Sullins Connector Solutions
Samtec Inc.
30 Napainen Vastake Liitin 0,079" (2,00mm) Kiinnitys pintaan Kulta
150230-2000-RB
DigiKeyn tuotenumero
150230-2000-RB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
150230-2000-RB
Kuvaus
CONN RCPT 30POS 0.079 GOLD SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
150230-2000-RB -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
30,0µin (0,76µm)
Pakkaustapa
Kaukalo
Eristyksen väri
Musta
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,183" (4,65mm)
Liittimen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Kortti – kortti tai kaapeli
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Jänniteluokitus
500VDC
Jako - liitäntä
Eristyksen materiaali
Kestomuovi
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin muoto
Neliö
Riviväli - liitäntä
0,079" (2,00mm)