GPH060GF-0.5-5
DigiKeyn tuotenumero
1067-GPH060GF-0.5-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GPH060GF-0.5-5
Kuvaus
TAPE DBL SIDED GRAY 1/2"X5YDS
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kaksoispäällystetty, Kaksipuolinen Nauha Akryyli Liima Harmaa 0,50" (12,70mm) 1/2" X 15' (4,6m) 5 jaardia
Kategoria
Leveys
0,50" (12,70mm) 1/2"
Valmistaja
3M (TC)
Pituus
15' (4,6m) 5 jaardia
Sarja
Väri
Harmaa
Pakkaustapa
Irtotavara
Käyttö
Liitos
Osan tila
Aktiivinen
Lämpötila-alue
300°F (149°C) maks.
Teipin tyyppi
Kaksoispäällystetty, Kaksipuolinen
Säilyvyysajan alku
Valmistuspäivämäärä
Liima
Akryyli
Säilyvyys
24 kuukautta
Tausta, teline
Akryylivaahto
Päätuotenumero
Paksuus
0,0236" (23,6mil, 0,600mm)