F9473PC-0.5-5
DigiKeyn tuotenumero
1067-F9473PC-0.5-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F9473PC-0.5-5
Kuvaus
TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1/2"X5YDS
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Liimapohjainen siirtokuva Nauha Akryyli, 100MP Liima Kirkas 0,50" (12,70mm) 1/2" X 15' (4,6m) 5 jaardia
Kategoria
Paksuus - tausta, teline
0,0040" (4,0mil, 0,102mm)
Valmistaja
3M (TC)
Leveys
0,50" (12,70mm) 1/2"
Sarja
Pituus
15' (4,6m) 5 jaardia
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Kirkas
Osan tila
Aktiivinen
Käyttö
Kiinnitys, Käyttö korkeissa lämpötiloissa
Teipin tyyppi
Liimapohjainen siirtokuva
Säilyvyysajan alku
Valmistuspäivämäärä
Liima
Akryyli, 100MP
Säilyvyys
24 kuukautta
Tausta, teline
Polypinnoitettu voimapaperivuori
Säilytys/jäähdytyslämpötila
60°F – 80°F (16°C – 27°C)
Paksuus
0,0140" (14,0mil, 0,356mm)
Päätuotenumero
Paksuus - liima
0,0100" (10,0mil, 0,254mm)