8815SQ-30(25)
DigiKeyn tuotenumero
1067-8815SQ-30(25)-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
8815SQ-30(25)
Kuvaus
THERM PAD 30MMX30MM W/ADH 1=25PK
Tarkka kuvaus
Lämpöanturat Valkoinen 30,00mm x 30,00mm Neliö Liima - molemmin puolin
Pakkaustapa
Irtotavara
Lämmönjohtavuus
0,6W/m-K
Ulkomitat
30,00mm x 30,00mm
Säilytys/jäähdytyslämpötila
72°F (22°C)
Paksuus
0,0148" (0,375mm)