8815SQ-27.94(25)
DigiKeyn tuotenumero
1067-8815SQ-27.94(25)-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
8815SQ-27.94(25)
Kuvaus
THERM PAD 27.94MMX27.94MM 1=25PK
Tarkka kuvaus
Lämpöanturat Valkoinen 27,94mm x 27,94mm Neliö Liima - molemmin puolin
Pakkaustapa
Irtotavara
Lämmönjohtavuus
0,6W/m-K
Ulkomitat
27,94mm x 27,94mm
Säilytys/jäähdytyslämpötila
72°F (22°C)
Paksuus
0,0148" (0,375mm)