8810SQ-15(10)
DigiKeyn tuotenumero
1067-8810SQ-15(10)-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
8810SQ-15(10)
Kuvaus
THERM PAD 15MMX15MM W/ADH WHT
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lämpöanturat Valkoinen 15,00mm x 15,00mm Neliö Liima - molemmin puolin
Kategoria
Materiaali
Akryyli
Valmistaja
3M (TC)
Liima
Liima - molemmin puolin
Sarja
Tausta, teline
Polyesteri
Pakkaustapa
Kotelo
Väri
Valkoinen
Osan tila
Aktiivinen
Lämmönjohtavuus
0,6W/m-K
Tyyppi
Lämpöä siirtävä eristeteippi
Säilyvyys
24 kuukautta
Muoto
Neliö
Säilyvyysajan alku
Valmistuspäivämäärä
Ulkomitat
15,00mm x 15,00mm
Säilytys/jäähdytyslämpötila
72°F (22°C)
Paksuus
0,0098" (0,250mm)