5550H-10-18-5
DigiKeyn tuotenumero
1067-5550H-10-18-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
5550H-10-18-5
Kuvaus
THERM PAD 5M X 18MM GRY/WHT
Tarkka kuvaus
Lämpöanturat Harmaa, Valkoinen 5,00m x 18,00mm Suorakulmainen Liimapinta - molemmat puolet
Lämmönjohtavuus
3,0W/m-K
Säilytys/jäähdytyslämpötila
70°F (21°C)
Ulkomitat
5,00m x 18,00mm
Päätuotenumero
Paksuus
0,0394" (1,000mm)