5550H-05-120-5
DigiKeyn tuotenumero
1067-5550H-05-120-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
5550H-05-120-5
Kuvaus
THERM PAD 5M X 120MM GRY/WHT
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lämpöanturat Harmaa, Valkoinen 5,00m x 120,00mm Suorakulmainen Liimapinta - molemmat puolet
Kategoria
Materiaali
Akryylielastomeeri
Valmistaja
3M (TC)
Liima
Liimapinta - molemmat puolet
Sarja
Tausta, teline
Polyeteenitereftalaatti (PET)
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Harmaa, Valkoinen
Osan tila
Aktiivinen
Lämmönjohtavuus
3,0W/m-K
Käyttö
Lämpöä johtava
Säilyvyys
12 kuukautta
Tyyppi
Välieristelevy, eristerulla
Säilyvyysajan alku
Valmistuspäivämäärä
Muoto
Suorakulmainen
Säilytys/jäähdytyslämpötila
70°F (21°C)
Ulkomitat
5,00m x 120,00mm
Päätuotenumero
Paksuus
0,0197" (0,500mm)