1020BC-25-216-11(5)
DigiKeyn tuotenumero
1067-1020BC-25-216-11(5)-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1020BC-25-216-11(5)
Kuvaus
RF EMI SHIELDING TAPE
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF EMI Suojusteippi 1020BC Kuparifolio Akryyli, Sähköä johtava 0,433" (11,00mm) X 8,504" (216,00mm) X 0,001" (0,03mm)
Kategoria
Leveys
0,433" (11,00mm)
Valmistaja
3M (TC)
Paksuus - yhteensä
0,001" (0,03mm)
Sarja
Liima
Akryyli, Sähköä johtava
Pakkaustapa
Irtotavara
Materiaali
Kuparifolio
Osan tila
Aktiivinen
Säilyvyys
12 kuukautta
Tyyppi
Suojusteippi
Säilyvyysajan alku
Valmistuspäivämäärä
Muoto
Suorakulmainen
Säilytys/jäähdytyslämpötila
71°F (21°C)
Pituus
8,504" (216,00mm)