STM32WL5MOC usean protokollan LPWAN-moduuli kahdella ytimellä
- Kahden ytimen Arm® Cortex®-M0 ja Arm Cortex-M4 CPU
- ART-kiihdytin, nopeus jopa 48 MHz
- 256 kilotavua Flash-muistia
- 64 kilotavua SRAM-muistia sekä sub-GHz:n radio-lähetin-vastaanotin
- Sulautettu 32 MHz:n radio-TCXO ja 32 kHz:n RTC-kide
- STSAFE-A110-koko
- Metallinen suojapinnoite
- Taajuudet 864 MHz – 928 MHz