BZX585-C43,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 7 840
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
onsemi
Zener Diode 43 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-523