CC1206JRNPO0BN392 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 5 483
Datasheet
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KEMET
TDK
TDK
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Upgrade
Knowles Syfer
KEMET
In Stock: 744
3900 pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)