100G0111-0.25-9
DigiKey Part Number
100G0111-0.25-9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
100G0111-0.25-9
Description
HOOKUP DL STRND 24AWG WHITE
Manufacturer Standard Lead Time
30 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
24 AWG Hook-Up, Dual Wall Wire 19/0.0051" White 750/1300V 10000' (3048.0m)
Category
Jacket (Insulation) Material
Mfr
Jacket (Insulation) Diameter
0.045" (1.14mm)
Packaging
Bulk
Jacket (Insulation) Thickness
0.008" (0.20mm)
Part Status
Active
Length
10000' (3048.0m)
Cable Type
Voltage
750/1300V
Wire Gauge
Operating Temperature
125°C