CGJ4J2X7R1E105K125AA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 179 463
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KEMET
1 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)