110C3-433A
DigiKey Part Number
110C3-433A-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
110C3-433A
Description
AM 433MHZ POCKET KEYFOB 3 SW, 10
Detailed Description
RF Transmitter 433MHz AM, FM
Frequency
433MHz
Voltage - Supply
12V