CL5032-25.000-3.3-25-X-T-TR is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Direct
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Parametric Equivalent
SiTime
SiTime
Renesas Electronics Corporation
25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
CL5032-25.000-3.3-25-X-T-TR
DigiKey Part Number
2151-CL5032-25.000-3.3-25-X-T-TR-ND - Tape & Reel (TR)
2151-CL5032-25.000-3.3-25-X-T-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
2151-CL5032-25.000-3.3-25-X-T-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CL5032-25.000-3.3-25-X-T-TR
Description
XTAL OSC XO 25MHZ 3.3V LVDS
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Output
LVDS
Mfr
Voltage - Supply
3.3V
Series
Frequency Stability
±25ppm
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Part Status
Active
Current - Supply (Max)
60mA
Base Resonator
Mounting Type
Surface Mount
Type
Package / Case
6-SMD, No Lead
Frequency
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.051" (1.30mm)