ERJ-6GEYJ121V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 13 477
Datasheet
Parametric Equivalent
Direct
Vishay Dale
Direct
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
TE Connectivity Passive Product
120 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film