EEE-0JA102UP is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 1 522
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 3 827
Datasheet
MFR Recommended
Upgrade
In Stock: 235
Upgrade
In Stock: 611
Similar
Similar
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Cornell Dubilier Knowles
In Stock: 500
In Stock: 500
KEMET
1000 µF 6.3 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C