BZX84-B6V8,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 2 534
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 1 900
Datasheet
Panjit International Inc.
onsemi
onsemi
Zener Diode 6.8 V 250 mW ±2% Surface Mount TO-236AB