BZX585-C18,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
Nexperia USA Inc.
In Stock: 10
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 828
Panjit International Inc.
In Stock: 1 866
Comchip Technology
Comchip Technology
Diodes Incorporated
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
onsemi
onsemi
Diotec Semiconductor
Zener Diode 18 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-523