T495D156M025ATE275 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
15 µF Molded Tantalum Capacitors 25 V 2917 (7343 Metric) 275mOhm @ 100kHz