S3STM500HIRHSF1
DigiKey Part Number
S3STM500HIRHSF1-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S3STM500HIRHSF1
Description
CABLE TIE HLDR DUAL PUSH MNT BLK
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Dual Opening Cable Tie Holder Black Push In - Fir Tree
Size / Dimension
1.97" L x 0.87" W x 2.17" H (50.0mm x 22.0mm x 55.0mm)
Manufacturer
HellermannTyton
For Use With/Related Products
Cable Ties up to 0.500" (12.7mm) Width