CTAM20C2
DigiKey Part Number
1436-1322-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CTAM20C2
Description
CABLE TIE HLDR SNGL SCRW #10 BLK
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Single Opening Cable Tie Holder Black Screw, #10
Size / Dimension
0.80" L x 0.40" W x 0.20" H (20.3mm x 10.2mm x 5.1mm)