EUR | USD
Tuotehakemisto > Optoelektroniikka > Kuituoptiikka - lähetin-vastaanotinmoduulit

Kuituoptiikka - lähetin-vastaanotinmoduulit

Tulokset: 2 139
2 139 Jäljellä
Suodatinvaihtoehdot:
Valmistaja
Tyhjennä
Kotelointi
Tyhjennä
Sarja
Tyhjennä
Osan tila
Tyhjennä
Datansiirtonopeus
Tyhjennä
Aallonpituus
Tyhjennä
Sovellukset
Tyhjennä
Jännite - syöttö
Tyhjennä
Liittimen tyyppi
Tyhjennä
Kiinnitystyyppi
Tyhjennä
Enemmän suodattimia
Vähemmän suodattimia
Tulosten lajitteluperuste:
Näytä hinnat kohdassa:
  • Varastostatus
  • Media saatavana
  • Ympäristöön liittyvä
2 139 Jäljellä
Tulosta per sivu
Sivu 1/86
|< < 1 2 3 4 5 >|
Vertaile osia Datasheets Kuva Digi-Keyn osanumero Valmistajan osanumero Valmistaja Kuvaus Saatavana oleva määrä
Yksikköhinta
EUR
Vähimmäismäärä Kotelointi Sarja Osan tila Datansiirtonopeus Aallonpituus Sovellukset Jännite - syöttö Liittimen tyyppi Kiinnitystyyppi
   
6B2A-0412A-0 Datasheet 6B2A-0412A-0 - 3M 3M15490-ND 6B2A-0412A-0 QSFP+ PARALLEL FO MOD MM QDR 4CH 76 - Välitön Saatavana: 76 257,39000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
6B2A Aktiivinen 40Gbps 850nm Yleiskäyttöön 3,3V MTP® (MPO) Kytkettävä, QSFP+
FTLD10CE1C Datasheet FTLD10CE1C - Finisar Corporation 775-1135-ND FTLD10CE1C TXRX OPT CXP 12.5GB/S 33 - Välitön Saatavana: 33 530,74000 €
-
-
-
Ei uusiin suunnitelmiin 10,5Gbs 850nm Ethernet 3,3V MTP® (MPO) Kytkettävä, CXP
AFBR-59F1Z Datasheet AFBR-59F1Z - Broadcom Limited 516-3618-ND AFBR-59F1Z TXRX LVPECL CLAMP 1 036 - Välitön Saatavana: 1 036 23,18000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 125MBd 650nm Yleinen tiedonsiirto 3,3V
-
Kiinnitys pintaan
AFBR-59F2Z Datasheet AFBR-59F2Z - Broadcom Limited 516-3468-ND AFBR-59F2Z TXRX LVDS CLAMP 331 - Välitön Saatavana: 331 25,09000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 250MBd 650nm Yleinen tiedonsiirto 3,3V
-
Kiinnitys pintaan
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1986-ND AFBR-5710PZ TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 730 - Välitön Saatavana: 730 27,24000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen
-
850nm Ethernet 3,3V SFP Kytkettävä, SFP
AFBR-5701LZ Datasheet AFBR-5701LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2925-ND AFBR-5701LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 343 - Välitön Saatavana: 343 27,24000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2245-ND AFBR-5715PZ TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 185 - Välitön Saatavana: 185 27,24000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
AFBR-5710LZ Datasheet AFBR-5710LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2263-ND AFBR-5710LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 155 - Välitön Saatavana: 155 27,24000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND AFBR-5803Z TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 1 012 - Välitön Saatavana: 1 012 30,02000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 100Mbps 1300nm Yleiskäyttöön 3,3V, 5V SC Läpivientiaukko
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND AFBR-5803TZ TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 299 - Välitön Saatavana: 299 30,02000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 100Mbps 1300nm Yleiskäyttöön 3,3V, 5V ST Läpivientiaukko
AFBR-57M5APZ Datasheet AFBR-57M5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1713-ND AFBR-57M5APZ TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH 990 - Välitön Saatavana: 990 30,72000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2343-ND AFBR-5715APZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 557 - Välitön Saatavana: 557 30,89000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
AFBR-5710APZ Datasheet AFBR-5710APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2927-ND AFBR-5710APZ TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH 273 - Välitön Saatavana: 273 30,89000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
AFBR-5715ALZ Datasheet AFBR-5715ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2928-ND AFBR-5715ALZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND LATCH 269 - Välitön Saatavana: 269 30,89000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
AFBR-57R5AEZ Datasheet AFBR-57R5AEZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2183-ND AFBR-57R5AEZ TXRX OPT SFP DGTL 850NM 336 - Välitön Saatavana: 336 31,70000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
AFBR-5921ALZ Datasheet AFBR-5921ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2349-ND AFBR-5921ALZ TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5 221 - Välitön Saatavana: 221 31,70000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 2,125Gbps 850nm Yleiskäyttöön 3,3V LC-dupleksi Läpivientiaukko
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND AFBR-5803ATZ TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 227 - Välitön Saatavana: 227 33,02000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 100Mbps 1300nm Yleiskäyttöön 3,3V, 5V ST Läpivientiaukko
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND AFBR-5803ATQZ TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 499 - Välitön Saatavana: 499 34,52000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Läpivientiaukko
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND AFBR-5803AQZ TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 110 - Välitön Saatavana: 110 34,52000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V SC Läpivientiaukko
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 366 - Välitön Saatavana: 366 37,65000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 2,125Gbps 850nm Yleiskäyttöön 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
FTLF8524P3BNL Datasheet FTLF8524P3BNL - Finisar Corporation 775-1161-ND FTLF8524P3BNL TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP 625 - Välitön Saatavana: 625 37,74000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 3,7Gbps 850nm Langaton 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND FTLF8519P3BTL TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 362 - Välitön Saatavana: 362 37,74000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
SFP-1GBT-06 Datasheet SFP-1GBT-06 - Bel Fuse Inc. 507-1604-ND SFP-1GBT-06 COPPER SFP TXRX 1.25GB/S 353 - Välitön Saatavana: 353 42,25000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 1,25Gbps
-
Yleiskäyttöön 3,3V RJ45 Kytkettävä, SFP
AFBR-5903Z Datasheet AFBR-5903Z - Broadcom Limited 516-1993-ND AFBR-5903Z TXRX OPT FE MTRJ 2X5DIP 501 - Välitön Saatavana: 501 43,27000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 100Mbps 1300nm Yleiskäyttöön 3,3V MTRJ Läpivientiaukko
ABCU-5730RZ Datasheet ABCU-5730RZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2880-ND ABCU-5730RZ TXRX RJ-45 SFP 1.25GBD 286 - Välitön Saatavana: 286 43,13000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 1,25Gbd
-
Ethernet 3,3V RJ45 Kytkettävä, SFP
Tulosta per sivu
Sivu 1/86
|< < 1 2 3 4 5 >|

00:44:36 5.28.2020