EUR | USD
Tuotehakemisto > Optoelektroniikka > Kuituoptiikka - lähetin-vastaanotinmoduulit

Kuituoptiikka - lähetin-vastaanotinmoduulit

Tulokset: 2 145
2 145 Jäljellä
Suodatinvaihtoehdot:
Valmistaja
Tyhjennä
Pakkaustapa
Tyhjennä
Sarja
Tyhjennä
Osan tila
Tyhjennä
Tiedonsiirtonopeus
Tyhjennä
Aallonpituus
Tyhjennä
Sovellukset
Tyhjennä
Syöttöjännite
Tyhjennä
Liittimen tyyppi
Tyhjennä
Asennustyyppi
Tyhjennä
Enemmän suodattimia
Vähemmän suodattimia
Tulosten lajitteluperuste:
Näytä hinnat kohdassa:
  • Varastostatus
  • Media saatavana
  • Ympäristöön liittyvä
2 145 Jäljellä
Tulosta per sivu
Sivu 1/86
|< < 1 2 3 4 5 >|
Vertaile osia Datasheets Kuva Digi-Keyn osanumero Valmistajan osanumero Valmistaja Kuvaus Saatavana oleva määrä
Yksikköhinta
EUR
Vähimmäismäärä Pakkaustapa Sarja Osan tila Tiedonsiirtonopeus Aallonpituus Sovellukset Syöttöjännite Liittimen tyyppi Asennustyyppi
   
6B2A-0412A-0 Datasheet 6B2A-0412A-0 - 3M 3M15490-ND 6B2A-0412A-0 QSFP+ PARALLEL FO MOD MM QDR 4CH 52 - Välitön Saatavana: 52 247,84000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
6B2A Aktiivinen 40Gbps 850nm Yleiskäyttöön 3,3V MTP® (MPO) Kytkettävä, QSFP+
FTLD10CE1C Datasheet FTLD10CE1C - Finisar Corporation 775-1135-ND FTLD10CE1C TXRX OPT CXP 12.5GB/S 33 - Välitön Saatavana: 33 511,04000 €
-
-
-
Ei uusiin suunnitelmiin 10,5Gbs 850nm Ethernet 3,3V MTP® (MPO) Kytkettävä, CXP
AFBR-59F1Z Datasheet AFBR-59F1Z - Broadcom Limited 516-3618-ND AFBR-59F1Z TXRX LVPECL CLAMP 1 020 - Välitön Saatavana: 1 020 21,00000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 125MBd 650nm Yleinen tiedonsiirto 3,3V
-
Kiinnitys pintaan
AFBR-59F2Z Datasheet AFBR-59F2Z - Broadcom Limited 516-3468-ND AFBR-59F2Z TXRX LVDS CLAMP 617 - Välitön Saatavana: 617 22,74000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 250MBd 650nm Yleinen tiedonsiirto 3,3V
-
Kiinnitys pintaan
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2245-ND AFBR-5715PZ TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 1 070 - Välitön Saatavana: 1 070 25,10000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1986-ND AFBR-5710PZ TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 875 - Välitön Saatavana: 875 26,23000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen
-
850nm Ethernet 3,3V SFP Kytkettävä, SFP
AFBR-5701LZ Datasheet AFBR-5701LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2925-ND AFBR-5701LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 350 - Välitön Saatavana: 350 26,23000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
AFBR-5710LZ Datasheet AFBR-5710LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2263-ND AFBR-5710LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 329 - Välitön Saatavana: 329 25,10000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
AFBR-5972EZ Datasheet AFBR-5972EZ - Broadcom Limited 516-3466-ND AFBR-5972EZ TXRX FAST ETHERNET POF 508 - Välitön Saatavana: 508 25,45000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Kiinnitys pintaan
AFBR-5972BZ Datasheet AFBR-5972BZ - Broadcom Limited 516-4028-ND AFBR-5972BZ TXRX FAST ETHERNET POF 304 - Välitön Saatavana: 304 26,60000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Kiinnitys pintaan
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND AFBR-5803TZ TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 1 075 - Välitön Saatavana: 1 075 28,90000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 100Mbps 1300nm Yleiskäyttöön 3,3V, 5V ST Läpivientiaukko
AFBR-57M5APZ Datasheet AFBR-57M5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1713-ND AFBR-57M5APZ TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH 1 746 - Välitön Saatavana: 1 746 28,30000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2343-ND AFBR-5715APZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 1 714 - Välitön Saatavana: 1 714 29,75000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
AFBR-5715ALZ Datasheet AFBR-5715ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2928-ND AFBR-5715ALZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND LATCH 269 - Välitön Saatavana: 269 29,75000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
AFBR-5710ALZ Datasheet AFBR-5710ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2926-ND AFBR-5710ALZ TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH 173 - Välitön Saatavana: 173 28,46000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1987-ND AFBR-57R5APZ TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 5 773 - Välitön Saatavana: 5 773 30,53000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 4,25GBd 850nm
-
3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
AFBR-57R5AEZ Datasheet AFBR-57R5AEZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2183-ND AFBR-57R5AEZ TXRX OPT SFP DGTL 850NM 644 - Välitön Saatavana: 644 30,53000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
AFBR-5921ALZ Datasheet AFBR-5921ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2349-ND AFBR-5921ALZ TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5 527 - Välitön Saatavana: 527 30,53000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 2,125Gbps 850nm Yleiskäyttöön 3,3V LC-dupleksi Läpivientiaukko
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND AFBR-5803ATZ TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 336 - Välitön Saatavana: 336 30,42000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 100Mbps 1300nm Yleiskäyttöön 3,3V, 5V ST Läpivientiaukko
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND AFBR-5803AQZ TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 312 - Välitön Saatavana: 312 33,24000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V SC Läpivientiaukko
AFBR-57R6APZ Datasheet AFBR-57R6APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2931-ND AFBR-57R6APZ TXRX OPT SFP WITH RATE SELECT 215 - Välitön Saatavana: 215 34,34000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 1 220 - Välitön Saatavana: 1 220 34,69000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 2,125Gbps 850nm Yleiskäyttöön 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
FTLF8524P3BNL Datasheet FTLF8524P3BNL - Finisar Corporation 775-1161-ND FTLF8524P3BNL TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP 487 - Välitön Saatavana: 487 36,34000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 3,7Gbps 850nm Langaton 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
SFP-1GBT-06 Datasheet SFP-1GBT-06 - Bel Fuse Inc. 507-1604-ND SFP-1GBT-06 COPPER SFP TXRX 1.25GB/S 586 - Välitön Saatavana: 586 40,67000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 1,25Gbps
-
Yleiskäyttöön 3,3V RJ45 Kytkettävä, SFP
AFBR-5903Z Datasheet AFBR-5903Z - Broadcom Limited 516-1993-ND AFBR-5903Z TXRX OPT FE MTRJ 2X5DIP 202 - Välitön Saatavana: 202 41,42000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen 100Mbps 1300nm Yleiskäyttöön 3,3V MTRJ Läpivientiaukko
Tulosta per sivu
Sivu 1/86
|< < 1 2 3 4 5 >|

07:03:50 8.4.2020