Tuotehakemisto > Optoelektroniikka > Kuituoptiikka - lähetin-vastaanotin-moduulit

Kuituoptiikka - lähetin-vastaanotin-moduulit

Tulokset: 2 437
2 437 Jäljellä
Suodatinvaihtoehdot:
Valmistaja
Tyhjennä
Pakkaustapa
Tyhjennä
Sarja
Tyhjennä
Osan tila
Tyhjennä
Tiedonsiirtonopeus
Tyhjennä
Aallonpituus
Tyhjennä
Sovellukset
Tyhjennä
Syöttöjännite
Tyhjennä
Liittimen tyyppi
Tyhjennä
Asennustyyppi
Tyhjennä
Enemmän suodattimia
Vähemmän suodattimia
Tulosten lajitteluperuste:
Näytä hinnat kohdassa:
  • Varastostatus
  • Media saatavana
  • Ympäristöön liittyvä
  • Markkinapaikan tuote
2 437 Jäljellä
Tulosta per sivu
Sivu 1/98
|< < 1 2 3 4 5 >|
Vertaile osia Datasheets Kuva Digi-Keyn osanumero Valmistajan osanumero Valmistaja Kuvaus Saatavana oleva määrä
Yksikköhinta
EUR
Vähimmäismäärä Pakkaustapa Sarja Osan tila Tiedonsiirtonopeus Aallonpituus Sovellukset Syöttöjännite Liittimen tyyppi Asennustyyppi
   
AFBR-S10TR001Z Datasheet AFBR-S10TR001Z - Broadcom Limited 516-3470-ND AFBR-S10TR001Z Broadcom Limited TX FIBER OPTIC POF 150 - Välitön Saatavana: 150 €30,76000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen
-
650nm
-
5V Versatile-Link Kiinnitys pintaan
AFBR-5972EZ Datasheet AFBR-5972EZ - Broadcom Limited 516-3466-ND AFBR-5972EZ Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET POF 700 - Välitön Saatavana: 700 €31,45000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Kiinnitys pintaan
AFBR-5972BZ Datasheet AFBR-5972BZ - Broadcom Limited 516-4028-ND AFBR-5972BZ Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET POF 184 - Välitön Saatavana: 184 €31,45000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Kiinnitys pintaan
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND AFBR-5803ATQZ Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 1 110 - Välitön Saatavana: 1 110 €35,61000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Läpivientiaukko
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL Finisar Corporation TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 4 574 - Välitön Saatavana: 4 574 €37,01000 1 Vähimmäismäärä: 1 Kaukalo
-
Aktiivinen 2,125Gbps 850nm Yleiskäyttöön 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND FTLF8519P3BTL Finisar Corporation TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 4 637 - Välitön Saatavana: 4 637 €38,81000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
FTLX8574D3BCV Datasheet FTLX8574D3BCV - Finisar Corporation 775-1170-ND FTLX8574D3BCV Finisar Corporation TXRX OPT 1G/10G 850NM 2 461 - Välitön Saatavana: 2 461 €47,41000 1 Vähimmäismäärä: 1 Kaukalo
-
Aktiivinen 10,3Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP+
FTLF8528P3BNV Datasheet FTLF8528P3BNV - Finisar Corporation 775-1097-ND FTLF8528P3BNV Finisar Corporation TXRX SFP+ SGL 8.5GB/S 850NM 326 - Välitön Saatavana: 326 €47,41000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen 8,5Gbs 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP+
FTLF8519F2GNL Datasheet FTLF8519F2GNL - Finisar Corporation 775-1037-ND FTLF8519F2GNL Finisar Corporation TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM 188 - Välitön Saatavana: 188 €49,40000 1 Vähimmäismäärä: 1 Kaukalo
-
Aktiivinen 2,125Gbps 850nm Ethernet 3V – 3,6V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
FTLF1323P1BTR Datasheet FTLF1323P1BTR - Finisar Corporation 775-1019-ND FTLF1323P1BTR Finisar Corporation TXRX OPT X2 155 MB/S 1310NM 236 - Välitön Saatavana: 236 €50,57000 1 Vähimmäismäärä: 1 Kaukalo
-
Aktiivinen 155Mbps 1310nm Ethernet 3,1V – 3,5V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
HFBR-5961LZ Datasheet HFBR-5961LZ - Broadcom Limited 516-2777-ND HFBR-5961LZ Broadcom Limited TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5 215 - Välitön Saatavana: 215 €51,77000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen 155MBd 1300nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Läpivientiaukko
FTLF8524E2GNV Datasheet FTLF8524E2GNV - Finisar Corporation 775-1043-ND FTLF8524E2GNV Finisar Corporation TXRX OPT SFF 4 GB/S 850NM 741 - Välitön Saatavana: 741 €52,16000 1 Vähimmäismäärä: 1 Kaukalo
-
Aktiivinen 4,25Gbps 850nm Ethernet 3V – 3,6V LC-dupleksi Läpivientiaukko
FTLX8574D3BNL Datasheet FTLX8574D3BNL - Finisar Corporation 775-1181-ND FTLX8574D3BNL Finisar Corporation TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM 645 - Välitön Saatavana: 645 €52,16000 1 Vähimmäismäärä: 1 Kaukalo
-
Aktiivinen 10,5Gbps 850nm Ethernet, Kuitukanava 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP+
AFBR-5903Z Datasheet AFBR-5903Z - Broadcom Limited 516-1993-ND AFBR-5903Z Broadcom Limited TXRX OPT FE MTRJ 2X5DIP 211 - Välitön Saatavana: 211 €54,79000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen 100Mbps 1300nm Yleiskäyttöön 3,3V MTRJ Läpivientiaukko
FTLF1318P3BTL Datasheet FTLF1318P3BTL - Finisar Corporation 775-1082-ND FTLF1318P3BTL Finisar Corporation TXRX SFP 1.25GB/S 1310NM 454 - Välitön Saatavana: 454 €55,31000 1 Vähimmäismäärä: 1 Kaukalo
-
Aktiivinen 1,25Gbps 1310nm Ethernet, Kuitukanava 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
AFBR-59E4APZ Datasheet AFBR-59E4APZ - Broadcom Limited 516-3467-ND AFBR-59E4APZ Broadcom Limited TXRX 1210NM MULTIMODE SFF 176 - Välitön Saatavana: 176 €55,47000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen 125MBd 1308nm Ethernet 3V – 3,6V LC Kytkettävä, SFP
FTLX8574D3BTL Datasheet Photo Not Available 775-FTLX8574D3BTL-ND FTLX8574D3BTL Finisar Corporation TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM 155 - Välitön Saatavana: 155 €56,90000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen 10,5Gbs 850nm Ethernet, Kuitukanava 3,14V – 3,46V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP+
HFBR-5963ALZ Datasheet HFBR-5963ALZ - Broadcom Limited 516-2421-ND HFBR-5963ALZ Broadcom Limited TXRX MMF FE ATM SONET OC-3 2X5 713 - Välitön Saatavana: 713 €56,95000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen 155MBd 1300nm Ethernet 3,3V LC-dupleksi Läpivientiaukko
FCLF8522P2BTL Datasheet FCLF8522P2BTL - Finisar Corporation 775-1077-ND FCLF8522P2BTL Finisar Corporation COPPER SFP TXRX 1.25GB/S 955 - Välitön Saatavana: 955 €58,47000 1 Vähimmäismäärä: 1 Kaukalo
-
Aktiivinen 1,25Gbps
-
Ethernet 3,3V RJ45 Kytkettävä, SFP
FCLF8521P2BTL Datasheet FCLF8521P2BTL - Finisar Corporation 775-1141-ND FCLF8521P2BTL Finisar Corporation COPPER SFP TXRX 1000BASE-T 100M 885 - Välitön Saatavana: 885 €58,47000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen 1000Mbps
-
Ethernet 3,3V RJ45 Kytkettävä, SFP
FCLF8520P2BTL Datasheet FCLF8520P2BTL - Finisar Corporation 775-1140-ND FCLF8520P2BTL Finisar Corporation COPPER SFP TXRX 1000BASE-T 100M 212 - Välitön Saatavana: 212 €58,47000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen 1000Mbps
-
Ethernet 3,3V RJ45 Kytkettävä, SFP
FTLF1217P2BTL Datasheet FTLF1217P2BTL - Finisar Corporation 775-1011-ND FTLF1217P2BTL Finisar Corporation TXRX OPT SFP 125 MB/S 1310NM 406 - Välitön Saatavana: 406 €60,05000 1 Vähimmäismäärä: 1 Kaukalo
-
Aktiivinen 200Mbps 1310nm Ethernet 3V – 3,6V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
FTLF1323P1BTL Datasheet FTLF1323P1BTL - Finisar Corporation 775-1018-ND FTLF1323P1BTL Finisar Corporation TXRX OPT SFP 155 MB/S 1310NM 167 - Välitön Saatavana: 167 €61,40000 1 Vähimmäismäärä: 1 Kaukalo
-
Aktiivinen 155Mbps 1310nm Ethernet 3,1V – 3,5V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
FTLF8529P4BCV Datasheet FTLF8529P4BCV - Finisar Corporation 775-1197-ND FTLF8529P4BCV Finisar Corporation TXRX 850NM VCSEL SFP 317 - Välitön Saatavana: 317 €64,40000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen 14,025Gbps 850nm Kuitukanavalinkit 3,3V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP+
FTLF1321P1BTL Datasheet FTLF1321P1BTL - Finisar Corporation 775-1016-ND FTLF1321P1BTL Finisar Corporation TXRX OPT SFP 2 GB/S 1310NM 267 - Välitön Saatavana: 267 €71,58000 1 Vähimmäismäärä: 1 Kaukalo
-
Aktiivinen 2,67Gbps 1310nm Ethernet 3V – 3,6V LC-dupleksi Kytkettävä, SFP
Tulosta per sivu
Sivu 1/98
|< < 1 2 3 4 5 >|

03.10.27 10.20.2021