Tuotehakemisto > Verkkoratkaisut > Mediamuuntimet

Mediamuuntimet

Tulokset: 1 885
1 885 Jäljellä
Suodatinvaihtoehdot:
Valmistaja
Tyhjennä
Pakkaustapa
Tyhjennä
Sarja
Tyhjennä
Osan tila
Tyhjennä
Tyyppi
Tyhjennä
Konfiguraatio
Tyhjennä
Kupariportit
Tyhjennä
Kuparin tyyppi
Tyhjennä
Kuituportit
Tyhjennä
Kuitutyyppi
Tyhjennä
SFP/XFP-portit
Tyhjennä
Ominaisuudet
Tyhjennä
Etäisyys
Tyhjennä
MTU
Tyhjennä
Jännite - tulo
Tyhjennä
Liittimen tyyppi
Tyhjennä
Asennustyyppi
Tyhjennä
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
Tyhjennä
Toimintalämpötila
Tyhjennä
Enemmän suodattimia
Vähemmän suodattimia
Tulosten lajitteluperuste:
Näytä hinnat kohdassa:
  • Varastostatus
  • Media saatavana
  • Ympäristöön liittyvä
  • Markkinapaikan tuote
1 885 Jäljellä
Tulosta per sivu
Sivu 1/76
|< < 1 2 3 4 5 >|
Vertaile osia Datasheets Kuva Digi-Keyn osanumero Valmistajan osanumero Valmistaja Kuvaus Saatavana oleva määrä
Yksikköhinta
EUR
Vähimmäismäärä Pakkaustapa Sarja Osan tila Tyyppi Konfiguraatio Kupariportit Kuparin tyyppi Kuituportit Kuitutyyppi SFP/XFP-portit Ominaisuudet Etäisyys MTU Jännite - tulo Liittimen tyyppi Asennustyyppi Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta Toimintalämpötila
   
2891321 Datasheet 2891321 - Phoenix Contact 277-11944-ND 2891321 Phoenix Contact FO CONVERTER ST DUPLEX 26 - Välitön
36 - Tehtaan varastossa
Saatavana: 26
182,23000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen Hallinnoimaton Kiinteä 1 10/100 1 100BASE-FX (Multimode)
-
LFPT 10km
-
12 – 48VDC RJ45, ST DIN-kisko
-
0°C – 70°C
SLX-3EG-1SFP Datasheet SLX-3EG-1SFP - Red Lion Controls RLC655-ND SLX-3EG-1SFP Red Lion Controls 3P GE MEDIA CON W/SFP 35 - Välitön Saatavana: 35 397,35000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen Hallinnoimaton Kiinteä + SFP 1 10/100/1000 Jopa 1 SFP 1 (SFP)
-
Vaihtelee Jumbo 10 – 30VDC RJ45, SFP Runkokiinnitys
-
-40°C – 85°C
2891320 Datasheet 2891320 - Phoenix Contact 277-11943-ND 2891320 Phoenix Contact FO CONVERTER SC DUPLEX 64 - Välitön
920 - Tehtaan varastossa
Saatavana: 64
182,23000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen Hallinnoimaton Kiinteä 1 10/100 1 100BASE-FX (Multimode)
-
-
10km
-
12 – 48VDC RJ45, SC DIN-kisko
-
0°C – 60°C
1003GX2-B Datasheet 1003GX2-B - Red Lion Controls 1003GX2-B-ND 1003GX2-B Red Lion Controls 1003GX2-B GIGABIT SWITCH 29 - Välitön Saatavana: 29 281,65000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara N-TRON® Aktiivinen Hallinnoimaton Kiinteä + SFP 1 10/100/1000 Jopa 2 SFP 2 (SFP)
-
Vaihtelee
-
10 – 30VDC RJ45, SFP DIN-kisko
-
-40°C – 85°C
-
Photo Not Available 1165-1229-ND IMC-751-SST Advantech Corp IMCV SNMP MANAGEABLE CONVRTR 50 - Välitön Saatavana: 50 225,39000 € 1
Ei varastossa
Vähimmäismäärä: 1
Irtotavara iMcV Aktiivinen Hallinnoitu Modulaarinen - kortti 1 10/100 1 100BASE-FX (Singlemode)
-
LFPT, SNMP-hallittava 20km
-
-
RJ45, SC Telinekiinnike
-
0°C – 50°C
EKI-1751I-AE Datasheet EKI-1751I-AE - Advantech Corp 1165-1434-ND EKI-1751I-AE Advantech Corp ETHERNET EXTENDER VDSL2 IND 19 - Välitön Saatavana: 19 299,97000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1002MC-SX Datasheet 1002MC-SX - Red Lion Controls RLC645-ND 1002MC-SX Red Lion Controls 1002MC-SX MEDIA CONVERTER 14 - Välitön Saatavana: 14 376,03000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara N-TRON® Aktiivinen Hallinnoimaton Kiinteä + SFP 1 10/100/1000 Jopa 1 SFP 1 (SFP)
-
Vaihtelee
-
10 – 30VDC RJ45, SFP DIN-kisko
-
-40°C – 85°C
1002MC-LX-10 Datasheet 1002MC-LX-10 - Red Lion Controls 1002MC-LX-10-ND 1002MC-LX-10 Red Lion Controls 1002MC-LX-10 MEDIA CONV. 19 - Välitön Saatavana: 19 456,96000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara N-TRON® Aktiivinen Hallinnoimaton Kiinteä + SFP 1 10/100/1000 Jopa 1 SFP 1 (SFP)
-
Vaihtelee
-
10 – 30VDC RJ45, SFP DIN-kisko
-
-40°C – 85°C
2891156 Datasheet 2891156 - Phoenix Contact 277-11938-ND 2891156 Phoenix Contact FO CONVERTER LC DUPLEX 14 - Välitön
66 - Tehtaan varastossa
Saatavana: 14
734,60000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen Hallinnoimaton Kiinteä 1 10/100 1 100BASE-FX (Singlemode)
-
LFPT 40km
-
12 – 48VDC RJ45, LC DIN-kisko IP20 -40°C – 75°C
N784-001-ST Datasheet N784-001-ST - Tripp Lite TL2138-ND N784-001-ST Tripp Lite EXTERNAL MULTIMODE MEDIA CONVERT 31 - Välitön
1 090 - Tehtaan varastossa
Saatavana: 31
48,49000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen
-
-
1 10/100 1 Multimode
-
-
2km
-
-
RJ45, ST
-
-
-
EF24-1G-1SFP Datasheet EF24-1G-1SFP - ATOP Technologies EF24-1G-1SFP-ND EF24-1G-1SFP ATOP Technologies INDUSTRIAL GIGABIT FAST ETHERNET 9 - Välitön Saatavana: 9 108,42000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Kotelo EF24 Aktiivinen Hallinnoimaton Kiinteä + SFP 1 10/100/1000 Jopa 1 SFP 1 (SFP) LFPT Vaihtelee
-
-
RJ45, SFP DIN-kisko IP30 -10°C – 70°C
N785-P01-SFP Datasheet N785-P01-SFP - Tripp Lite 95-N785-P01-SFP-ND
N785-P01-SFP Tripp Lite GIGABIT SFP FIBER TO ETHERNET ME 19 - Välitön
90 - Tehtaan varastossa
Saatavana: 19
132,77000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Vähittäismyyntipakkaus
-
Aktiivinen
-
Kiinteä 1 10/100/1000 1 Gigabit (Singlemode, Multimode) 1 (SFP) LFPT
-
-
100 – 240VAC RJ45, SFP Runkokiinnitys
-
-20°C – 60°C
N785-001-LC-MM Datasheet N785-001-LC-MM - Tripp Lite TL2139-ND N785-001-LC-MM Tripp Lite EXTERNAL MULTIMODE MEDIA CONVERT 12 - Välitön
2 290 - Tehtaan varastossa
Saatavana: 12
161,38000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen
-
Kiinteä 1 10/100/1000 1 Gigabit (Multimode)
-
-
550m
-
100 – 240VAC RJ45, LC Runkokiinnitys
-
-
EF24-1G-1FS-SC-10 Datasheet EF24-1G-1FS-SC-10 - ATOP Technologies EF24-1G-1FS-SC-10-ND EF24-1G-1FS-SC-10 ATOP Technologies INDUSTRIAL GIGABIT ETHERNET-TO-F 11 - Välitön Saatavana: 11 167,26000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Kotelo EF24 Aktiivinen Hallinnoimaton Kiinteä 1 10/100/1000 1 Gigabit (Singlemode)
-
LFPT 10km
-
-
RJ45, SC DIN-kisko IP30 -10°C – 70°C
102MC-ST Datasheet 102MC-ST - Red Lion Controls 102MC-ST-ND 102MC-ST Red Lion Controls 102MC-ST MEDIA CONVERTER 4 - Välitön Saatavana: 4 209,17000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara N-TRON® Aktiivinen Hallinnoimaton Kiinteä 1 10/100 1 100BASE-FX (Multimode)
-
-
-
-
10 – 30VDC RJ45, ST DIN-kisko
-
-40°C – 80°C
IMC-370I-SM-PS-A Datasheet Photo Not Available 1165-IMC-370I-SM-PS-A-ND IMC-370I-SM-PS-A Advantech Corp MMC SINGLE 1310NM 15KM SC ADAP 23 - Välitön Saatavana: 23 312,48000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara MiniMc Aktiivinen
-
Kiinteä 1 10/100/1000 1 Singlemode
-
-
15km 10240 100 – 240VAC, 7 – 50VDC SC DIN-kisko
-
-25°C – 85°C
BB-FOSTCDRI-INV Datasheet BB-FOSTCDRI-INV - Advantech Corp 1165-1424-ND BB-FOSTCDRI-INV Advantech Corp FOSTCDRI WITH INVERTED FIBER. 18 - Välitön Saatavana: 18 328,75000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen Hallinnoimaton Kiinteä
-
-
1
-
-
-
4km
-
10 – 48VDC
-
DIN-kisko
-
-40°C – 80°C
2891316 Datasheet 2891316 - Phoenix Contact 277-11940-ND 2891316 Phoenix Contact FO CONVERTER ST DUPLEX 8 - Välitön Saatavana: 8 374,53000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen Hallinnoimaton Kiinteä 1 10/100 1 100BASE-FX (Multimode)
-
-
10km
-
12 – 48VDC RJ45, ST DIN-kisko IP20 -40°C – 75°C
HEMC3-ST-VL Datasheet Photo Not Available 1953-1002-ND HEMC3-ST-VL Henrich Electronics Corporation MEDIA CONVERTER DIN-RAIL UNMANAG 13 - Välitön Saatavana: 13 69,06000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Kotelo HEMC3 Aktiivinen Hallinnoimaton Kiinteä 2 10/100 1 100BASE-FX (Multimode)
-
-
2km
-
12 – 36VDC ST DIN-kisko IP30 -10°C – 60°C
N784-001-SC-15 Datasheet N784-001-SC-15 - Tripp Lite TL2137-ND N784-001-SC-15 Tripp Lite EXTERNAL MULTIMODE MEDIA CONVERT 7 - Välitön
80 - Tehtaan varastossa
Saatavana: 7
71,58000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen
-
Kiinteä 1 10/100 1 100BASE-FX (Singlemode)
-
-
15km
-
100 – 240VAC RJ45, SC Runkokiinnitys
-
-
HEMC3-SC-VLW Datasheet Photo Not Available 1953-1001-ND HEMC3-SC-VLW Henrich Electronics Corporation MEDIA CONVERTER DIN-RAIL UNMANAG 4 - Välitön Saatavana: 4 86,54000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Kotelo HEMC3 Aktiivinen Hallinnoimaton Kiinteä 2 10/100 1 100BASE-FX (Multimode)
-
-
2km
-
12 – 36VDC SC DIN-kisko IP30 -40°C – 75°C
HEMC3-SST-VLW Datasheet Photo Not Available 1953-1043-ND HEMC3-SST-VLW Henrich Electronics Corporation MEDIA CONVERTER DIN-RAIL UNMANAG 15 - Välitön Saatavana: 15 99,47000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Kotelo HEMC3 Aktiivinen Hallinnoimaton Kiinteä 2 10/100 1 100BASE-FX (Singlemode)
-
-
20km
-
12 – 36VDC ST DIN-kisko IP30 -40°C – 75°C
EF23-1-1FM-SC-2 Datasheet EF23-1-1FM-SC-2 - ATOP Technologies EF23-1-1FM-SC-2-ND EF23-1-1FM-SC-2 ATOP Technologies INDUSTRIAL FAST ETHERNET-TO-FIBE 3 - Välitön Saatavana: 3 100,02000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Kotelo
-
Aktiivinen Hallinnoimaton Kiinteä 1 10/100 1 100BASE-FX (Multimode)
-
LFPT 30km
-
6V – 48V RJ45, SC DIN-kisko IP50 -10°C – 70°C
EF24-1G-2SFP Datasheet EF24-1G-2SFP - ATOP Technologies EF24-1G-2SFP-ND EF24-1G-2SFP ATOP Technologies INDUSTRIAL GIGABIT FAST ETHERNET 2 - Välitön Saatavana: 2 125,23000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Kotelo EF24 Aktiivinen Hallinnoimaton Kiinteä + SFP 1 10/100/1000 Jopa 1 SFP 1 (SFP) LFPT Vaihtelee Jumbo
-
RJ45, SFP DIN-kisko IP30 -10°C – 70°C
EF24-1G-1FM-SC-550M Datasheet EF24-1G-1FM-SC-550M - ATOP Technologies EF24-1G-1FM-SC-550M-ND EF24-1G-1FM-SC-550M ATOP Technologies INDUSTRIAL GIGABIT ETHERNET-TO-F 2 - Välitön Saatavana: 2 150,45000 € 1 Vähimmäismäärä: 1 Kotelo EF24 Aktiivinen Hallinnoimaton Kiinteä 1 10/100/1000 1 Gigabit (Multimode)
-
LFPT 550m
-
-
RJ45, SC DIN-kisko IP30 -10°C – 70°C
Tulosta per sivu
Sivu 1/76
|< < 1 2 3 4 5 >|

00.23.21 8.4.2021