Tuotehakemisto > Liittimet, liitännät > Kuituoptiikkaliittimet

Kuituoptiikkaliittimet

Tulokset: 2 083
2 083 Jäljellä
Suodatinvaihtoehdot:
Valmistaja
Tyhjennä
Pakkaustapa
Tyhjennä
Sarja
Tyhjennä
Osan tila
Tyhjennä
Liittimen malli
Tyhjennä
Liittimen tyyppi
Tyhjennä
Simpleksi/dupleksi
Tyhjennä
Tila
Tyhjennä
Kuituytimen halkaisija
Tyhjennä
Kuitukuoren halkaisija
Tyhjennä
Kaapelin halkaisija
Tyhjennä
Asennustyyppi
Tyhjennä
Kiinnitystyyppi
Tyhjennä
Kotelon väri
Tyhjennä
Suojuksen väri
Tyhjennä
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
Tyhjennä
Ominaisuudet
Tyhjennä
Enemmän suodattimia
Vähemmän suodattimia
Tulosten lajitteluperuste:
Näytä hinnat kohdassa:
  • Varastostatus
  • Media saatavana
  • Ympäristöön liittyvä
  • Markkinapaikan tuote
2 083 Jäljellä
Tulosta per sivu
Sivu 1/84
|< < 1 2 3 4 5 >|
Vertaile osia Datasheets Kuva Digi-Keyn osanumero Valmistajan osanumero Valmistaja Kuvaus Saatavana oleva määrä
Yksikköhinta
EUR
Vähimmäismäärä Pakkaustapa Sarja Osan tila Liittimen malli Liittimen tyyppi Simpleksi/dupleksi Tila Kuituytimen halkaisija Kuitukuoren halkaisija Kaapelin halkaisija Asennustyyppi Kiinnitystyyppi Kotelon väri Suojuksen väri Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta Ominaisuudet
   
HFBR-4531Z Datasheet HFBR-4531Z - Broadcom Limited 516-1749-ND HFBR-4531Z Broadcom Limited CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 13 058 - Välitön Saatavana: 13 058 €1,23000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara HFBR Aktiivinen
-
Pistotulppa Simpleksi Singlemode
-
1000µm 2,2mm Vapaasti riippuva (linja) Pikakiinnike Musta
-
-
Puristimeton
HFBR-4513Z Datasheet HFBR-4513Z - Broadcom Limited 516-2075-ND HFBR-4513Z Broadcom Limited CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 11 708 - Välitön Saatavana: 11 708 €1,23000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara HFBR Aktiivinen
-
Pistotulppa Simpleksi Singlemode
-
1000µm 2,2mm Vapaasti riippuva (linja) Salpalukko Sininen
-
-
-
HFBR-4511Z Datasheet HFBR-4511Z - Broadcom Limited 516-2074-ND HFBR-4511Z Broadcom Limited CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 34 360 - Välitön Saatavana: 34 360 €1,40000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara HFBR Aktiivinen
-
Pistotulppa Simpleksi Singlemode
-
1000µm 2,2mm Vapaasti riippuva (linja) Pikakiinnike Sininen
-
-
-
HFBR-4535Z Datasheet HFBR-4535Z - Broadcom Limited 516-2081-ND HFBR-4535Z Broadcom Limited CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 13 105 - Välitön Saatavana: 13 105 €1,40000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara HFBR Aktiivinen
-
Pistotulppa Simpleksi Singlemode
-
1000µm 2,2mm Vapaasti riippuva (linja) Pikakiinnike Harmaa
-
-
Puristimeton
HFBR-4501Z Datasheet HFBR-4501Z - Broadcom Limited 516-2071-ND HFBR-4501Z Broadcom Limited CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 8 250 - Välitön Saatavana: 8 250 €1,40000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara HFBR Aktiivinen
-
Pistotulppa Simpleksi Singlemode
-
1000µm 2,2mm Vapaasti riippuva (linja) Pikakiinnike Harmaa
-
-
-
5504008-3 Datasheet 5504008-3 - TE Connectivity AMP Connectors A33710-ND 5504008-3 TE Connectivity AMP Connectors CONN FIBER ST PLUG SMPLX 125UM 739 - Välitön Saatavana: 739 €16,75000 1 Vähimmäismäärä: 1 Kotelo
-
Aktiivinen ST Pistotulppa Simpleksi Multimode
-
125µm 3,1mm Vapaasti riippuva (linja) Pikaliitinlukko Hopea Musta
-
Pölysuojus, Vedonpoistaja
FLCSSCBUY Datasheet FLCSSCBUY - Panduit Corp 298-12680-ND
FLCSSCBUY Panduit Corp THE LC OPTICAM SINGLEMODE SIMPL 394 - Välitön Saatavana: 394 €20,55000 1 Vähimmäismäärä: 1 Kotelo OptiCam® Aktiivinen LC Pistotulppa Simpleksi Singlemode 9µm 125µm 0,9mm Vapaasti riippuva (linja) Salpalukko Luonnollinen Sininen
-
-
HFBR-4532Z Datasheet HFBR-4532Z - Broadcom Limited 516-2079-ND HFBR-4532Z Broadcom Limited CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 1 909 - Välitön Saatavana: 1 909 €1,40000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara HFBR Aktiivinen
-
Pistotulppa Simpleksi Singlemode
-
1000µm 2,2mm Vapaasti riippuva (linja) Salpalukko Musta
-
-
Puristimeton
AFBR-4526Z Datasheet AFBR-4526Z - Broadcom Limited 516-2924-ND AFBR-4526Z Broadcom Limited CONN FIBER PLUG DUPLX 1000UM 3 773 - Välitön Saatavana: 3 773 €1,86000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara AFBR Aktiivinen
-
Pistotulppa Dupleksi Singlemode
-
1000µm
-
Vapaasti riippuva (linja) Salpalukko Musta
-
-
-
6828129-1 Datasheet 6828129-1 - TE Connectivity AMP Connectors 6828129-1-ND 6828129-1 TE Connectivity AMP Connectors CONN FIBER LC PLUG DUPLX 1 018 - Välitön Saatavana: 1 018 €24,75000 1 Vähimmäismäärä: 1 Pussi
-
Aktiivinen LC Pistotulppa Dupleksi Multimode
-
-
2,0mm Vapaasti riippuva (linja) Salpalukko Beige Beige
-
Pölysuojus, Vedonpoistaja
17-300210 Datasheet 17-300210 - Conec 626-1635-ND 17-300210 Conec CONN FIBER LC PLUG DUPLX 112 - Välitön Saatavana: 112 €28,45000 1 Vähimmäismäärä: 1 Pussi
-
Aktiivinen LC Pistotulppa Dupleksi Multimode
-
-
8,0mm Vapaasti riippuva (linja) Pikaliitinlukko Beige Musta IP67 - pölytiivis, Vesitiivis Suojahattu, Vedonpoistaja
17-300200 Datasheet 17-300200 - Conec 626-1637-ND 17-300200 Conec CONN FIBER LC PLUG DUPLX 211 - Välitön Saatavana: 211 €29,12000 1 Vähimmäismäärä: 1 Pussi
-
Aktiivinen LC Pistotulppa Dupleksi Singlemode
-
-
8,0mm Vapaasti riippuva (linja) Pikaliitinlukko Sininen Musta IP67 - pölytiivis, Vesitiivis Suojahattu, Vedonpoistaja
R2CT115000 Datasheet R2CT115000 - Radiall USA, Inc. 2201-R2CT115000-ND R2CT115000 Radiall USA, Inc. FIC R2CT KIT ETAN 135 - Välitön Saatavana: 135 €38,52000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara R2CT Aktiivinen LC Pistotulppa Dupleksi Singlemode/Multimode
-
-
4,8 – 7mm Vapaasti riippuva (linja) Pikaliitinlukko Hopea
-
IP67 - pölytiivis, Vesitiivis Vedonpoistin, suojakorkki
1060253300 Datasheet 1060253300 - Molex WM8674-ND 1060253300 Molex CONN FIBER LC PLUG DUPLX 127UM 351 - Välitön Saatavana: 351 €33,63000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara 106025 Aktiivinen LC Pistotulppa Dupleksi Multimode
-
127µm 2,0mm Vapaasti riippuva (linja) Salpalukko Beige Valkoinen
-
Pölysuojus, Vedonpoistaja
6828094-1 Datasheet 6828094-1 - TE Connectivity AMP Connectors A122472-ND 6828094-1 TE Connectivity AMP Connectors CONN FIBER LC PLUG SMPLX 328 - Välitön Saatavana: 328 €14,84000 1 Vähimmäismäärä: 1 Pussi
-
Aktiivinen LC Pistotulppa Simpleksi Multimode
-
-
2,0mm Vapaasti riippuva (linja) Salpalukko Beige Beige
-
Pölysuojus, Vedonpoistaja
R2CT127001 Datasheet R2CT127001 - Radiall USA, Inc. 2201-R2CT127001-ND R2CT127001 Radiall USA, Inc. FIC R2CT SHORT KIT IP67 222 - Välitön Saatavana: 222 €38,52000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara R2CT Aktiivinen
-
Pistotulppa
-
-
-
-
6,5 – 7,1mm Vapaasti riippuva (linja) Pikaliitinlukko Hopea
-
IP65 - pölytiivis, Vettä kestävä Vedonpoistin, suojakorkki
1060320050 Datasheet 1060320050 - Molex WM21978-ND 1060320050 Molex CONN FIBER SC PLUG SMPLX 127UM 402 - Välitön Saatavana: 402 €5,99000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara 106032 Aktiivinen SC Pistotulppa Simpleksi Multimode
-
127µm 3,0mm Vapaasti riippuva (linja) Pikakiinnike Beige Valkoinen
-
Vedonpoistaja, Viritettävä
1060243300 Datasheet 1060243300 - Molex WM23751-ND 1060243300 Molex CONN FIBER LC PLUG SMPLX 127UM 211 - Välitön Saatavana: 211 €7,16000 1 Vähimmäismäärä: 1 Pussi 106024 Aktiivinen LC Pistotulppa Simpleksi Multimode
-
127µm 2,0mm Vapaasti riippuva (linja) Salpalukko Beige Valkoinen
-
Pölysuojus, Vedonpoistaja
1060630660 Datasheet 1060630660 - Molex WM17679-ND 1060630660 Molex CONN FIBER SC PLUG SMPLX 1 088 - Välitön Saatavana: 1 088 €9,60000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara 106063 Aktiivinen SC Pistotulppa Simpleksi Multimode
-
127µm 2,4mm Vapaasti riippuva (linja), Suorakulma Pikakiinnike Beige Beige
-
Vedonpoistaja
1060635300 Datasheet 1060635300 - Molex WM25170-ND 1060635300 Molex CONN FIBER SC PLUG SMPLX 278 - Välitön Saatavana: 278 €9,85000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara 106063 Aktiivinen SC Pistotulppa Simpleksi Singlemode
-
126µm 2,4mm Vapaasti riippuva (linja) Pikakiinnike Sininen Keltainen
-
Vedonpoistaja
6828095-1 Datasheet 6828095-1 - TE Connectivity AMP Connectors A122473-ND 6828095-1 TE Connectivity AMP Connectors CONN FIBER LC PLUG SMPLX 128 - Välitön Saatavana: 128 €17,22000 1 Vähimmäismäärä: 1 Pussi
-
Aktiivinen LC Pistotulppa Simpleksi Singlemode
-
-
2,0mm Vapaasti riippuva (linja) Salpalukko Sininen Sininen
-
Pölysuojus, Vedonpoistaja
-
FLCS2/9SOCPXAQ - Panduit Corp FLCS2/9SOCPXAQ-ND FLCS2/9SOCPXAQ Panduit Corp FIBER LC-PC SPLICE-ON CONN 250 560 - Välitön
1 910 - Tehtaan varastossa
Saatavana: 560
€24,20000 1 Vähimmäismäärä: 1 Irtotavara
-
Aktiivinen
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1060120400 Datasheet 1060120400 - Molex WM16591-ND 1060120400 Molex CONN FIBER ST PLUG SMPLX 127UM 298 - Välitön Saatavana: 298 €5,37000
-
Irtotavara 106012 Valmistus lopetettu Digi-Keyllä ST Pistotulppa Simpleksi Multimode
-
127µm 3,0mm Vapaasti riippuva (linja), Suorakulma Pikaliitinlukko Hopea Musta
-
Pölysuojus, Vedonpoistaja
1060530100 Datasheet Photo Not Available WM25477-ND 1060530100 Molex FC CONN(MMPC+ZR) 127UM BLACK BT 358 - Välitön Saatavana: 358 €14,13000
-
Irtotavara 106053 Vanhentunut FC Pistotulppa Simpleksi Multimode
-
127µm 1,6mm, 2,0mm Vapaasti riippuva (linja) Kierteitetty Hopea Musta
-
Pölysuojus, Vedonpoistaja
MPO-M-MP-12-A-3S-HD Datasheet MPO-M-MP-12-A-3S-HD - Kaga Electronics USA 62-1352-ND MPO-M-MP-12-A-3S-HD Kaga Electronics USA 12F MPO CONNECTOR, MALE, MM PREM 187 - Välitön Saatavana: 187 €16,56000 1
Ei varastossa
Vähimmäismäärä: 1
Irtotavara
-
Aktiivinen MPO Pistotulppa
-
Multimode 50µm 126µm 3,0mm Vapaasti riippuva (linja) Push-Pull Aqua
-
-
Pölysuojus, Vedonpoistaja
Tulosta per sivu
Sivu 1/84
|< < 1 2 3 4 5 >|

10.22.44 10.24.2021