EUR | USD
Tuotehakemisto > Liittimet, liitosjohdot > Kuituoptiikkaliittimet - sovittimet

Kuituoptiikkaliittimet - sovittimet

Tulokset: 2 761
2 761 Jäljellä
Suodatinvaihtoehdot:
Valmistaja
Tyhjennä
Pakkaustapa
Tyhjennä
Sarja
Tyhjennä
Osan tila
Tyhjennä
Tyyppi
Tyhjennä
Muunnos tyypistä (adapterin pää)
Tyhjennä
Muunnos tyypiksi (adapterin pää)
Tyhjennä
Simpleksi/dupleksi
Tyhjennä
Tila
Tyhjennä
Asennustyyppi
Tyhjennä
Kotelon materiaali
Tyhjennä
Tukiholkin materiaali
Tyhjennä
Ominaisuudet
Tyhjennä
Väri
Tyhjennä
Enemmän suodattimia
Vähemmän suodattimia
Tulosten lajitteluperuste:
Näytä hinnat kohdassa:
  • Varastostatus
  • Media saatavana
  • Ympäristöön liittyvä
  • MARKKINAPAIKAN TUOTE
2 761 Jäljellä
Tulosta per sivu
Sivu 1/111
|< < 1 2 3 4 5 >|
Vertaile osia Datasheets Kuva Digi-Keyn osanumero Valmistajan osanumero Valmistaja Kuvaus Saatavana oleva määrä
Yksikköhinta
EUR
Vähimmäismäärä Pakkaustapa Sarja Osan tila Tyyppi Muunnos tyypistä (adapterin pää) Muunnos tyypiksi (adapterin pää) Simpleksi/dupleksi Tila Asennustyyppi Kotelon materiaali Tukiholkin materiaali Ominaisuudet Väri
   
HFBR-4505Z Datasheet HFBR-4505Z - Broadcom Limited 516-1748-ND HFBR-4505Z CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 4 981 - Välitön Saatavana: 4 981 1,52000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen Liitososa POF-vastake POF-vastake Dupleksi
-
Paneelikiinnitys, Väliseinä
-
-
-
Harmaa
1061131000 Datasheet 1061131000 - Molex WM14153-ND 1061131000 CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 2 393 - Välitön Saatavana: 2 393 2,43000 €
-
-
106113 Viimeinen ostohetki Liitososa ST-vastake ST-vastake Simpleksi Multimode Paneelikiinnitys, Väliseinä Metalli Polymeeri Pölysuojus Hopea
1061101000 Datasheet 1061101000 - Molex WM14152-ND 1061101000 CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 799 - Välitön Saatavana: 799 5,11000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106110 Aktiivinen Liitososa ST-vastake ST-vastake Simpleksi Singlemode Paneelikiinnitys, Väliseinä Metalli Keraaminen Pölysuojus Hopea
1061523000 Datasheet 1061523000 - Molex WM8679-ND 1061523000 CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 2 400 - Välitön Saatavana: 2 400 7,00000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106152 Aktiivinen Liitososa FC-vastake FC-vastake Simpleksi Singlemode Paneelikiinnitys, Väliseinä Polymeeri Keraaminen Pölysuojus Hopea
1061261400 Datasheet 1061261400 - Molex WM8676-ND 1061261400 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 1 028 - Välitön Saatavana: 1 028 12,79000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106126 Aktiivinen Liitososa LC-vastakkeet LC-vastakkeet Dupleksi Singlemode Paneelikiinnitys, Laippa; Pikakiinnike Polymeeri Zirkoniumoksidi Pölysuojus Sininen
EHLC2M Datasheet EHLC2M - Switchcraft Inc. SC1564-ND EHLC2M CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 254 - Välitön Saatavana: 254 14,24000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
EHLC2 Aktiivinen Liitososa LC-vastakkeet LC-vastakkeet Dupleksi Multimode Paneelikiinnitys, Neliölaippa Polyoksimeteeni (POM) (asetaali) Fosfori-pronssi Pölysuojus Beige
1061271400 Datasheet 1061271400 - Molex WM3659-ND 1061271400 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 159 - Välitön Saatavana: 159 14,78000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106127 Aktiivinen Liitososa LC-vastakkeet LC-vastakkeet Dupleksi Singlemode Paneelikiinnitys, Laippa; Pikakiinnike Polymeeri Zirkoniumoksidi Pölysuojus, Suljin Sininen
1061810007 Datasheet 1061810007 - Molex WM14165-ND 1061810007 CONN COUPLR RCPT MTP-MTP SIMPLEX 193 - Välitön
400 - Tehtaan varastossa
Saatavana: 193
17,18000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106181 Aktiivinen Liitososa MTP-naarasliitin MTP-naarasliitin Simpleksi Singlemode/Multimode Paneelikiinnitys, Laippa; Pikakiinnike Polyeetteri-imidi (PEI)
-
Pölysuojus Musta
1061271590 Datasheet 1061271590 - Molex WM8677-ND 1061271590 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 418 - Välitön Saatavana: 418 18,22000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106127 Aktiivinen Liitososa LC-vastakkeet LC-vastakkeet Dupleksi Singlemode/Multimode Paneelikiinnitys, Laippa; Pikakiinnike Polymeeri Zirkoniumoksidi Pölysuojus, Suljin Hopea
1061151106 Datasheet 1061151106 - Molex WM16783-ND 1061151106 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 0 Saatavana: 0
Standard Lead Time 5 Weeks
18,43000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106115 Aktiivinen Liitososa LC-vastakkeet LC-vastakkeet Dupleksi Multimode Paneelikiinnitys, Laippa (2 aukkoa) Sinkki valettu Fosfori-pronssi Pölysuojus, Suojattu Hopea
1061230300 Datasheet 1061230300 - Molex WM17252-ND 1061230300 CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 306 - Välitön Saatavana: 306 20,19000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106123 Aktiivinen Liitososa LC-vastakkeet LC-vastakkeet 4-Plex Singlemode Paneelikiinnitys, Laippa; Pikakiinnike Polymeeri Zirkoniumoksidi Pölysuojus Sininen
1061162100 Datasheet 1061162100 - Molex WM8728-ND 1061162100 CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX 1 141 - Välitön Saatavana: 1 141 20,29000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106116 Aktiivinen Liitososa SC-naarasliitin SC-naarasliitin Simpleksi Singlemode/Multimode Paneelikiinnitys, Laippa; Pikakiinnike Metalli Zirkoniumoksidi Suojattu, Suljin Hopea
1061152100 Datasheet 1061152100 - Molex WM6359-ND 1061152100 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 1 487 - Välitön Saatavana: 1 487 20,52000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106115 Aktiivinen Liitososa LC-vastakkeet LC-vastakkeet Dupleksi Singlemode/Multimode Paneelikiinnitys, Pikakiinnike Sinkki valettu Zirkoniumoksidi Pölysuojus, Suojattu Hopea
1061151100 Datasheet 1061151100 - Molex WM14156-ND 1061151100 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 627 - Välitön Saatavana: 627 20,52000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106115 Aktiivinen Liitososa LC-vastakkeet LC-vastakkeet Dupleksi Singlemode/Multimode Paneelikiinnitys, Laippa (2 aukkoa) Sinkki valettu Zirkoniumoksidi Pölysuojus, Suojattu Hopea
1061151110 Datasheet 1061151110 - Molex WM3657-ND 1061151110 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 631 - Välitön
400 - Tehtaan varastossa
Saatavana: 631
22,74000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106115 Aktiivinen Liitososa LC-vastakkeet LC-vastakkeet Dupleksi Singlemode/Multimode Paneelikiinnitys, Laippa (2 aukkoa) Sinkki valettu Zirkoniumoksidi Pölysuojus, Suojattu, Suljin Hopea
1061152110 Datasheet 1061152110 - Molex WM20685-ND 1061152110 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 903 - Välitön
100 - Tehtaan varastossa
Saatavana: 903
23,86000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106115 Aktiivinen Liitososa LC-vastakkeet LC-vastakkeet Dupleksi Singlemode/Multimode Paneelikiinnitys, Pikakiinnike Sinkki valettu Zirkoniumoksidi Pölysuojus, Suojattu, Suljin Hopea
1061141100 Datasheet 1061141100 - Molex WM4427-ND 1061141100 CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 623 - Välitön Saatavana: 623 24,88000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106114 Aktiivinen Sovitin MPO-naarasliitin MPO-naarasliitin Simpleksi Singlemode/Multimode Paneelikiinnitys, Laippa (2 aukkoa) Sinkki valettu
-
Pölysuojus, Suojattu, Suljin Hopea
1061141400 Datasheet 1061141400 - Molex WM14155-ND 1061141400 CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 597 - Välitön
100 - Tehtaan varastossa
Saatavana: 597
25,90000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106114 Aktiivinen Liitososa MPO-naarasliitin MPO-naarasliitin Simpleksi Singlemode/Multimode Paneelikiinnitys, Laippa (2 aukkoa) Sinkki valettu
-
Pölysuojus, Suojattu, Suljin Hopea
1061230650 Datasheet 1061230650 - Molex WM17633-ND 1061230650 CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 421 - Välitön Saatavana: 421 27,34000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106123 Aktiivinen Liitososa LC-vastakkeet LC-vastakkeet 4-Plex Singlemode/Multimode Paneelikiinnitys, Laippa Polymeeri Keraaminen Kulmahiottu, Pölysuojus, Suojattu, Suljin Vihreä
1061210950 Datasheet 1061210950 - Molex WM9839-ND 1061210950 CONN COUPLER RCPT LC-LC 8-PLEX 180 - Välitön
810 - Tehtaan varastossa
Saatavana: 180
52,18000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106121 Aktiivinen Liitososa LC-vastakkeet LC-vastakkeet 8-Plex Multimode Paneelikiinnitys, Pikakiinnike Polymeeri Keraaminen Pölysuojus, Suojattu, Suljin Sininen
HFBR-4515Z Datasheet HFBR-4515Z - Broadcom Limited 516-2076-ND HFBR-4515Z CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 5 105 - Välitön Saatavana: 5 105 1,52000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen Liitososa POF-vastake POF-vastake Dupleksi
-
Paneelikiinnitys, Väliseinä
-
-
-
Sininen
1061563000 Datasheet 1061563000 - Molex WM14162-ND 1061563000 CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 288 - Välitön Saatavana: 288 6,09000 €
-
-
106156 Viimeinen ostohetki Liitososa FC-vastake FC-vastake Simpleksi Singlemode Paneelikiinnitys, Väliseinä Polymeeri Fosfori-pronssi Pölysuojus Hopea
1061720000 Datasheet 1061720000 - Molex WM14164-ND 1061720000 CONN ADAPTER RCPT ST-FC SIMPLEX 300 - Välitön Saatavana: 300 6,98000 €
-
-
106172 Viimeinen ostohetki Sovitin ST-vastake FC-vastake Simpleksi Singlemode Paneelikiinnitys, Väliseinä Polymeeri Zirkoniumoksidi
-
Hopea
5012660000 Datasheet 5012660000 - Molex WM14167-ND 5012660000 CONN COUPLR RCPT SMI-SMI SIMPLEX 232 - Välitön Saatavana: 232 7,00000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
501266 Aktiivinen Liitososa SMI-vastake SMI-vastake Dupleksi Multimode Paneelikiinnitys, Laippa (2 aukkoa) Polyesteri Keraaminen
-
Harmaa
1061521000 Datasheet 1061521000 - Molex WM8678-ND 1061521000 CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 513 - Välitön Saatavana: 513 7,01000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106152 Aktiivinen Liitososa FC-vastake FC-vastake Simpleksi Singlemode/Multimode Paneelikiinnitys, Väliseinä Polymeeri Keraaminen Pölysuojus Hopea
Tulosta per sivu
Sivu 1/111
|< < 1 2 3 4 5 >|

02:59:47 9.24.2020