EUR | USD
Tuotehakemisto > Kaapelikokoonpanot > Kuituoptiikkakaapelit

Kuituoptiikkakaapelit

Tulokset: 57 325
57 325 Jäljellä
Suodatinvaihtoehdot:
Valmistaja
Tyhjennä
Pakkaustapa
Tyhjennä
Sarja
Tyhjennä
Osan tila
Tyhjennä
1. liitin
Tyhjennä
2. liitin
Tyhjennä
Kaapelin halkaisija
Tyhjennä
Kaapelin tyyppi
Tyhjennä
Ominaisuudet
Tyhjennä
Kuitutyyppi
Tyhjennä
Pituus - yhteensä
Tyhjennä
Tyyppi
Tyhjennä
Luokitukset
Tyhjennä
Enemmän suodattimia
Vähemmän suodattimia
Tulosten lajitteluperuste:
Näytä hinnat kohdassa:
  • Varastostatus
  • Media saatavana
  • Ympäristöön liittyvä
57 325 Jäljellä
Tulosta per sivu
Sivu 1/2 293
|< < 1 2 3 4 5 >|
Vertaile osia Datasheets Kuva Digi-Keyn osanumero Valmistajan osanumero Valmistaja Kuvaus Saatavana oleva määrä
Yksikköhinta
EUR
Vähimmäismäärä Pakkaustapa Sarja Osan tila 1. liitin 2. liitin Kaapelin halkaisija Kaapelin tyyppi Ominaisuudet Kuitutyyppi Pituus - yhteensä Tyyppi Luokitukset
   
HFBR-RNS001Z Datasheet HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited 516-2090-ND HFBR-RNS001Z FIBER OPTIC CBL POF 1M 1 286 - Välitön Saatavana: 1 286 4,79000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
HFBR Aktiivinen
-
-
0,09" (2,2mm) Puskuroitu kuitu Vaimennin
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS005Z Datasheet HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited 516-2091-ND HFBR-RNS005Z FIBER OPTIC CBL POF 5M 155 - Välitön Saatavana: 155 8,12000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
HFBR Aktiivinen
-
-
0,09" (2,2mm) Puskuroitu kuitu Vaimennin
-
16,4' (5,0m) POF
-
HFBR-RNS010Z Datasheet HFBR-RNS010Z - Broadcom Limited 516-2092-ND HFBR-RNS010Z FIBER OPTIC CBL POF 10M 451 - Välitön Saatavana: 451 12,20000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
HFBR Aktiivinen
-
-
0,09" (2,2mm) Puskuroitu kuitu Vaimennin
-
32,8' (10,0m) POF
-
N320-001 Datasheet N320-001 - Tripp Lite TL2117-ND N320-001 FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM 169 - Välitön
650 - Tehtaan varastossa
Saatavana: 169
17,22000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen LC-dupleksi LC-dupleksi
-
Kaksi toisiinsa liitettyä Koroke, Kaiutinkaapeli 62,5/125 1,00' (305mm) Multimode, Dupleksi FDDI, OFNR
N820-01M Datasheet N820-01M - Tripp Lite TL841-ND N820-01M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 109 - Välitön
7 450 - Tehtaan varastossa
Saatavana: 109
17,30000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen LC-dupleksi LC-dupleksi
-
Kaksi toisiinsa liitettyä Matala savunmuodostus, Kaiutinkaapeli 50/125 3,3' (1,0m) Multimode, Dupleksi, OM3 LSZH
DK-2633-01 Datasheet DK-2633-01 - Assmann WSW Components AE10459-ND DK-2633-01 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 327 - Välitön Saatavana: 327 18,28000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
DIGITUS® Aktiivinen LC-dupleksi LC-dupleksi 0,12" (3,0mm) Puskuroitu kuitu
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, Dupleksi
-
N820-20N Datasheet N820-20N - Tripp Lite TL2146-ND N820-20N FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM 219 - Välitön
1 750 - Tehtaan varastossa
Saatavana: 219
20,55000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen LC-dupleksi LC-dupleksi
-
Kaksi toisiinsa liitettyä Matala savunmuodostus, Kaiutinkaapeli 50/125 1,64' (500mm) Multimode, Dupleksi, OM3 LSZH
DK-2633-15 Datasheet DK-2633-15 - Assmann WSW Components AE10465-ND DK-2633-15 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M 169 - Välitön Saatavana: 169 30,77000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
DIGITUS® Aktiivinen LC-dupleksi LC-dupleksi 0,12" (3,0mm) Puskuroitu kuitu
-
62,5/125 49,2' (15,0m) Multimode, Dupleksi
-
1062831001 Datasheet 1062831001 - Molex WM9114-ND 1062831001 FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 1M 101 - Välitön Saatavana: 101 76,96000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106283 Aktiivinen MTP, Tyyppi A MTP, Tyyppi A 0,12" (3,0mm)
-
Painesäiliö 50/125 3,3' (1,0m) Multimode, OM3 OFNP
1062835102 Datasheet 1062835102 - Molex WM14940-ND 1062835102 FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M 70 - Välitön Saatavana: 70 223,83000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106283 Aktiivinen LC dupleksi (4) MTP 0,12" (3,0mm)
-
Painesäiliö 50/125 9,8' (3,0m) Multimode, Dupleksi
-
HFBR-RLS001Z Datasheet HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited 516-2088-ND HFBR-RLS001Z FIBER OPTIC CBL POF 1M 1 351 - Välitön Saatavana: 1 351 4,79000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
HFBR Aktiivinen
-
-
0,09" (2,2mm) Puskuroitu kuitu Vaimennin
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS002Z Datasheet HFBR-RNS002Z - Broadcom Limited 516-3128-ND HFBR-RNS002Z FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M 703 - Välitön Saatavana: 703 5,92000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
HFBR Aktiivinen SC SC 0,09" (2,2mm) Kaksi toisiinsa liitettyä
-
-
6,6' (2,0m) POF
-
A102-02M Datasheet A102-02M - Tripp Lite TL394-ND A102-02M TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 9 263 - Välitön
13 800 - Tehtaan varastossa
Saatavana: 9 263
6,69000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen TOSLINK-pistotulppa TOSLINK-pistotulppa
-
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
DK-2611-01 Datasheet DK-2611-01 - Assmann WSW Components AE10427-ND DK-2611-01 FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 109 - Välitön Saatavana: 109 12,04000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
DIGITUS® Aktiivinen ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Puskuroitu kuitu
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, Dupleksi
-
HFBR-RLS010Z Datasheet HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited 516-3042-ND HFBR-RLS010Z FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 237 - Välitön Saatavana: 237 12,20000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
HFBR Aktiivinen LC LC 0,09" (2,2mm) Kaksi toisiinsa liitettyä Vaimennin, Kaiutinkaapeli
-
32,8' (10,0m) POF
-
N370-01M Datasheet N370-01M - Tripp Lite TL835-ND N370-01M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 270 - Välitön
2 600 - Tehtaan varastossa
Saatavana: 270
20,36000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen LC-dupleksi LC-dupleksi
-
Kaksi toisiinsa liitettyä Koroke, Kaiutinkaapeli 8,3/125 3,3' (1,0m) Singlemode, Dupleksi FDDI, OFNR
HFBR-RMD010Z Datasheet HFBR-RMD010Z - Broadcom Limited 516-2541-ND HFBR-RMD010Z FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M 168 - Välitön Saatavana: 168 20,53000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
HFBR Aktiivinen SC dupleksi SC dupleksi 0,09" (2,2mm) Kaksi toisiinsa liitettyä Vaimennin, Kaiutinkaapeli
-
32,8' (10,0m) POF
-
1062831005 Datasheet 1062831005 - Molex WM8682-ND 1062831005 FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 5M 43 - Välitön Saatavana: 43 92,22000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
106283 Aktiivinen MTP, Tyyppi A MTP, Tyyppi A 0,12" (3,0mm)
-
Painesäiliö 50/125 16,4' (5,0m) Multimode, OM3 OFNP
106-1042-BL-00150-5 Datasheet 106-1042-BL-00150-5 - CNC Tech 1175-1887-ND 106-1042-BL-00150-5 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 184 - Välitön Saatavana: 184 7,96000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen TOSLINK-pistotulppa TOSLINK-pistotulppa 0,20" (5,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00150 Datasheet 106-1042-BL-00150 - CNC Tech 1175-1881-ND 106-1042-BL-00150 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 149 - Välitön Saatavana: 149 7,96000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen TOSLINK-pistotulppa TOSLINK-pistotulppa 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
SCSC-SDTP030 Datasheet SCSC-SDTP030 - Bel Inc. 1847-1152-ND SCSC-SDTP030 FIBER OPTIC CBL SC-SC DUPLEX 3M 186 - Välitön Saatavana: 186 14,23000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen SC dupleksi SC dupleksi 0,08" (2,0mm)
-
-
9/125 9,8' (3,0m) Singlemode, Dupleksi, OS2
-
N520-06M Datasheet N520-06M - Tripp Lite TL1900-ND N520-06M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 6M 148 - Välitön
220 - Tehtaan varastossa
Saatavana: 148
16,68000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
-
Aktiivinen LC-dupleksi LC-dupleksi 0,03" (0,9mm) Kaksi toisiinsa liitettyä Kaiutinkaapeli 50/125 19,7' (6,0m) Multimode, Dupleksi FDDI, OFNR
DK-2633-03 Datasheet DK-2633-03 - Assmann WSW Components AE10461-ND DK-2633-03 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 1 242 - Välitön Saatavana: 1 242 18,73000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
DIGITUS® Aktiivinen LC-dupleksi LC-dupleksi 0,12" (3,0mm) Puskuroitu kuitu
-
62,5/125 9,8' (3,0m) Multimode, Dupleksi
-
HFBR-RSD005Z Datasheet HFBR-RSD005Z - Broadcom Limited 516-3129-ND HFBR-RSD005Z FIBER OPTIC CBL POF 5M 150 - Välitön Saatavana: 150 20,18000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
HFBR Aktiivinen
-
-
0,04" (1,0mm) Kaksi toisiinsa liitettyä Kaiutinkaapeli
-
16,4' (5,0m) POF
-
HFBR-RTD010Z Datasheet HFBR-RTD010Z - Broadcom Limited 516-2778-ND HFBR-RTD010Z FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 141 - Välitön Saatavana: 141 20,53000 € 1 Vähimmäismäärä: 1
-
HFBR Aktiivinen LC-dupleksi LC-dupleksi 0,09" (2,2mm) Kaksi toisiinsa liitettyä Vaimennin, Kaiutinkaapeli
-
32,8' (10,0m) POF
-
Tulosta per sivu
Sivu 1/2 293
|< < 1 2 3 4 5 >|

20:01:44 7.15.2020